درباره ما

یادگیری زبان‌های خارجی دروازه‌ای رو به فرصت‌ها ...

یادگیری هر زبان خارجی دنیایی از فرصت های طلایی را در اختیار شما قرار می‌دهد و این امر امروزه با استفاده از تکنولوژی‌های جدید ساده‌تر ممکن می‌شود.

سیدمحمدطه موسوی
مدیر و مؤسس
signature

درباره ما

موسسه منظومه دانش دی از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را در زمینه آموزش زبان‌های خارجه آغاز نمود و در سال ۱۳۹۸ اقدام به راه اندازی وب سایت آموزش از راه دور برای علاقمندانی که امکان شرکت در دوره‌های حضوری را ندارند نمود.
برقراری منظم کلاس ها، عملکرد خوب وبسایت و کیفیت بالای تدریس عواملی هستند که باعث رضایت زبان آموزان از روند کلاس های آموزشی شده‌اند.
با توجه به شیوع بیماری کرونا و گسترش آموزش های آنلاین، استفاده از این ظرفیت برای آموزش غیر قابل اجتناب می باشد. در طول سال ۹۹ کلاس های زیادی در این پلتفرم برگزار شده و همواره سعی بر این بوده که آموزش‌ها به روز و منطبق با جدیدترین متد ها باشند.
همواره سعی داریم کیفیت آموزش زبان های خارجه را افزایش داده و شاهد یادگیری زبان به صورت صحیح و اصولی باشیم.
با توجه به اینکه شاهد گسترش روزمره انواع اپلیکیشن و انواع آموزش‌های غیر اصولی که با اهداف تجاری در فضای مجازی تولید می شوند لازم می دانیم که در یک محیط حرفه ای خدمات آموزش زبان خارج را به شما علاقه‌مندان عرضه نماییم.

تیم آموزشی حرفه‌ای

گروه آموزشی دی منتخبی از بهترین و باتجربه ترین مدرسان هستندکه همواره دانش خود را با جدیدترین روش‌های آموزشی به روز می‌کنند.

قیمت‌های غیرقابل رقابت

شهریه دوره‌ها به گونه‌‌ای قیمت گذاری شده است که آموزش با هر درآمدی قابل دسترس باشد.

رضایت زبان آموزان

تمام دغدغه‌ی ما ارائه‌ی بهترین خدمات آموزشی و پیشرفت زبان‌آموزان عزیز می‌باشد و ما برای این اهداف بسیار تلاش خواهیم کرد.