آموزش آنلاین (Online Training) در دوران همه گیری ویروس کرونا

اهمیت آموزش آنلاین در دوران همه گیری ویروس کرونا بیش از پیش نمود پیدا کرده است. با شیوع ویروس کووید 19 و بروز مشکلات فراوان در سرتا سر جهان ، نام ویروس کرونا به تنهایی باعث ایجاد ترس و وحشت در ذهن افراد می گردد.

در شرایطی که حضور گروهی افراد در مکان های سرپوشیده مانند کلاس های درسی، ممکن است باعث انتشار این ویروس گردد و برای سلامتی افراد خطر آفرین باشد، بنابراین آموزش آنلاین یک جایگزین ایمن و موثر برای اطمینان از حفظ سلامت زبان آموزان در طول برگزاری دوره های آموزشی می باشد .

در ابتدای اسفند ماه 1398 با توجه به گسترش شیوع بیماری کرونا و الزام آموزشگاههای زبان به تعطیلی کلاسها ، این موسسه اقدام به راه اندازی وبسایت آموزش آنلاین اخصاصی خود نمود که با واکنشهای مختلفی از سوی زبان آموزان مواجه گردید . برخی فرصت را مغتنم شمرده و کلاسهای زبان خود را به صورت آنلاین بدون وقفه ادامه دادند . دسته دوم افرادی بودند که با توجه به عدم آشنایی با روش های آموزش صحیح آنلاین ، از شرکت در کلاسها امتناع کردند . از منظر این افراد دوره های آنلاین بازدهی مناسبی نداشته و ترجیحاً تا پایان همه گیری و شروع کلاسهای حضوری در کلاسهای آنلاین شرکت نکردند .

اما پس از گذشت بیش از یک سال از شیوع بیماری کرونا ، کماکان برگزاری کلاس های حضوری در هاله ای از ابهام قرار دارد . افرادی که از کلاسهای آنلاین و امکانات بسیار گسترده موجود در آن استفاده نمودند ، نه تنها به اهداف آموزشی مورد نظر دست پیدا کردند ، بلکه هیچ فضایی را به کلاسهای آنلاین ترجیح نمی دهند . به شما نیز توصیه میکنیم فرصت را از دست نداده و در کلاسهای اصولی آنلاین شرکت نمایید .

1 دیدگاه دربارهٔ «آموزش آنلاین (Online Training) در دوران همه گیری ویروس کرونا»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.