کلاس آنلاین

کلاس آنلاین یک فضای آموزشی بدون محدودیت زمانی و مکانی برای زبان آموزان است. در کلاس آنلاین به زبان آموزان، آموزش از راه دور ارائه می‌شود و آنها می‌توانند در یک فضای آموزشی مجازی با هم تعامل داشته باشند. این محیط آموزشی می‌تواند یک کلاس آنلاین یک نفره یا چند نفره باشد.

انواع کلاس آنلاین:

کلاس آنلاین با حضور مدرس (کلاس زنده)

در این نوع کلاس آنلاین، مطالب آموزشی در ساعت مشخص کلاس به صورت آنلاین ارائه می‌گردد. مدرس و زبان آموزان میتوانند با استفاده از یک نرم اقزار تحت وب ویدئو کنفرانس در کلاس حضور پیدا کنند . همچنین، امکان تعامل مدرس و زبان آموز در کلاس درس به راحتی فراهم است. این نوع کلاس ها، تفاوتی با کلاسهای حضوری نداشته و در مواردی دارای امکانات بیشتری نیز می باشند .

کلاس آنلاین ویدیو محور

در این کلاس‌ها زبان آموز بدون حضور و کمک مدرس به یادگیری مطالب آموزشی می‌پردازد. مطالب آموزشی، معمولا در قالب یک فایل pdf، پاورپوینت و یا ویدئو، به زبان آموزان ارائه می‌شود. در این روش، میتوان از آزمون‌های آنلاین خودکار هم استفاده کرد. در کلاس آنلاین ویدیو محور، مدرس و یا پشتیبان فقط روند یادگیری زبان آموز را ارزیابی می‌کند. در برخی از این گونه دوره ها ممکن است اصلاً مدرسی وجود نداشته باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.